Smasher:Krudo: Difference between revisions
updated rankings table
(updated rankings) |
(updated rankings table) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
|[[SSBMRank Summer 2023]]||December 19th, 2022 - July 23rd, 2023||29th||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=20px}}|| | |[[SSBMRank Summer 2023]]||December 19th, 2022 - July 23rd, 2023||29th||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=20px}}|| | ||
|- | |||
|[[SSBMRank 2023]]||December 19th, 2022 - December 17th, 2023||31st||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=20px}}|| | |||
|} | |} | ||