33,402
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 146: | Line 146: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|TENSUMA 6}}||November 4th, 2023||4th / 63||—||— | |{{Trn|TENSUMA 6}}||November 4th, 2023||4th / 63||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|KOWLOON 8}}||November 11th, 2023||7th / 256||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|WAVE Champions 6}}||November 23rd, 2023||25th / 67||—||— | |{{Trn|WAVE Champions 6}}||November 23rd, 2023||25th / 67||—||— |
edits