490
edits
Line 317: | Line 317: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|The Box: Lunch Box 10}}{{OnlineIcon}}||March 31st, 2021||5th||—||— | |{{Trn|The Box: Lunch Box 10}}{{OnlineIcon}}||March 31st, 2021||5th||—||— | ||
|- | |||
|[https://start.gg/tournament/the-box-juice-box-35/details Juice Box #35]{{OnlineIcon}}||April 14th, 2021||1st||—||—||$100 | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|The Box: Juicebox+}}{{OnlineIcon}}||April 21st, 2021||4th||—||— | |{{Trn|The Box: Juicebox+}}{{OnlineIcon}}||April 21st, 2021||4th||—||— |
edits