33,429
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 341: | Line 341: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Wave 3}}||December 11th, 2022||9th||—||— | |{{Trn|Wave 3}}||December 11th, 2022||9th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|DELTA 1}}||December 17th, 2022||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits