33,429
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 89: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Wave 2}}||September 4th, 2022||65th||—||— | |{{Trn|Wave 2}}||September 4th, 2022||65th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Shinosuma HEROES 2}}||September 19th, 2022||49th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits