5,688
edits
Line 106: | Line 106: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Panda Cup Online Qualifier: Heartland 1}}{{OnlineIcon}}||July 5th, 2022||3rd||—||— | |{{Trn|Panda Cup Online Qualifier: Heartland 1}}{{OnlineIcon}}||July 5th, 2022||3rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Panda Cup Online Qualifier: Heartland 2}}{{OnlineIcon}}||July 31st, 2022||4th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits