5,688
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
|June 11th-12th, 2022||{{Trn|Maesuma TOP 8}}||778||''unknown''||{{Sm|Yoshidora|Japan}}||{{Head|Yoshi|g=SSBU|s=20px}}||{{Sm|Hero|Japan|p=Japan}}||{{Head|Bowser|g=SSBU|s=20px}} | |June 11th-12th, 2022||{{Trn|Maesuma TOP 8}}||778||''unknown''||{{Sm|Yoshidora|Japan}}||{{Head|Yoshi|g=SSBU|s=20px}}||{{Sm|Hero|Japan|p=Japan}}||{{Head|Bowser|g=SSBU|s=20px}} | ||
|- | |||
|August 27th, 2022||{{Trn|Maesuma TOP 9}}||TBD||TBD|||||||| | |||
|} | |} | ||
edits