33,152
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 85: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Okasuma SP 8}}||June 25th, 2022||3rd||—||— | |{{Trn|Okasuma SP 8}}||June 25th, 2022||3rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Mamebura 7}}||June 26th, 2022||25th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits