68
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 79: | Line 79: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Corona Cup}} {{OnlineIcon}}||January 23rd, 2021||9th||—||— | |{{Trn|Corona Cup}} {{OnlineIcon}}||January 23rd, 2021||9th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Kanto 2022}}||February 12th, 2022||7th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits