2,995
edits
(→2021) Tag: Mobile edit |
(→2021) |
||
Line 302: | Line 302: | ||
|- | |- | ||
!Name!!Date!!Entrants!!Winner | !Name!!Date!!Entrants!!Winner | ||
|- | |||
|{{Trn|Keystoned 4.5}}||June 19th-20th 2021||42||{{Sm|Josh Brody|USA}} | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Low Tide City 2021}}||October 1st-3rd||49||{{Sm|Josh Brody|USA}} | |{{Trn|Low Tide City 2021}}||October 1st-3rd||49||{{Sm|Josh Brody|USA}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Super Smash Con: Fall Fest}}||October 15th-17th, 2021||67||{{Sm|Josh Brody|USA}} | |||
|} | |} | ||
edits