236
edits
Line 93: | Line 93: | ||
|2019-03-15 | |2019-03-15 | ||
|2020-02-06 | |2020-02-06 | ||
|- | |||
|{{flag|USA}} | |||
|{{Sm|Zomba}} | |||
|Salvatore DeSena | |||
|''Super Smash Bros. Ultimate'' | |||
|{{head|R.O.B.|g=SSBU|s=24px}}{{head|Link|g=SSBU|s=24px}}{{head|Roy|g=SSBU|s=24px}} | |||
|2020-07-25 | |||
|2021-05-09 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|USA}} | |{{flag|USA}} |
edits