279
edits
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
|3rd||{{Sm|iluvcrispix|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Dublat|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}||$13.57 | |3rd||{{Sm|iluvcrispix|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Dublat|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}||$13.57 | ||
|- | |||
|4th||{{Sm|Jarrod|USA}}||||{{Sm|DAB|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||
edits