33,443
edits
No edit summary |
Tag: Mobile edit |
||
Line 143: | Line 143: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Valhalla II}}||January 3rd-7th, 2019||33rd||25th||{{Sm|Kanaribird}} | |{{Trn|Valhalla II}}||January 3rd-7th, 2019||33rd||25th||{{Sm|Kanaribird}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Sumabato SP 3}}||April 14th, 2019||97th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Albion 4}}||July 6th-7th, 2019||97th||—||— | |{{Trn|Albion 4}}||July 6th-7th, 2019||97th||—||— |
edits