4,465
edits
m (Updated NorCal PR rank) |
(Added Atlantis IV) |
||
Line 156: | Line 156: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/triton-melee-biweekly-23/events/melee-singles/brackets/705542/1143283 Triton Melee Biweekly #23]||November 23rd, 2019||1st||1st||{{Sm|Ace}} | |[https://smash.gg/tournament/triton-melee-biweekly-23/events/melee-singles/brackets/705542/1143283 Triton Melee Biweekly #23]||November 23rd, 2019||1st||1st||{{Sm|Ace}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/atlantis-iv/events/melee-singles/brackets/719325/1161953 Atlantis IV]||January 18th, 2020||1st||1st||flomoney | |||
|} | |} | ||
edits