2,949
edits
Line 116: | Line 116: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/almost-heaven/events/melee-singles/brackets/402235 Almost Heaven]||September 29th, 2018||—||3rd||Wife | |[https://smash.gg/tournament/almost-heaven/events/melee-singles/brackets/402235 Almost Heaven]||September 29th, 2018||—||3rd||Wife | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/fall-fracas/events/melee-singles/brackets/697686/1133034 Fall Fracas]||November 9th, 2019||4th||1st||Wife | |||
|} | |} | ||