Smasher:Tacos: Difference between revisions
→Super Smash Bros.
Line 92: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Smash 'N' Splash 5}}||May 31st-June 2nd, 2019||2nd||2nd||{{Sm|Sugaaku}} | |{{Trn|Smash 'N' Splash 5}}||May 31st-June 2nd, 2019||2nd||2nd||{{Sm|Sugaaku}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Super Smash Con 2019}}||August 8th-11th, 2019||9th||1st||{{Sm|Alvin}} | |||
|} | |} | ||