28
edits
MaskedMarth (talk | contribs) |
MaskedMarth (talk | contribs) |
||
Line 125: | Line 125: | ||
|- | |- | ||
| <small>[[Mew2King]]</small> || <small>[[Fox McCloud (SSBM)|Fox]], [[Marth]]</small> | | <small>[[Mew2King]]</small> || <small>[[Fox McCloud (SSBM)|Fox]], [[Marth]]</small> | ||
|- | |||
| <small>[[KoreanDJ]]</small> || <small>[[Sheik]]</small> | |||
|- | |- | ||
| <small>[[Darkrain]]</small> || <small>[[Captain Falcon (SSBM)|Falcon]]</small> | | <small>[[Darkrain]]</small> || <small>[[Captain Falcon (SSBM)|Falcon]]</small> | ||
Line 137: | Line 139: | ||
|- | |- | ||
| <small>[[Masashi]]</small> || <small>[[Fox McCloud (SSBM)|Fox]]</small> | | <small>[[Masashi]]</small> || <small>[[Fox McCloud (SSBM)|Fox]]</small> | ||
|} | |} | ||
edits