5,865
edits
Line 86: | Line 86: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/unchi-1-1/events/melee-singles/brackets/392441/736724 UNChi 1.1]||September 8th, 2018||1st||—||— | |[https://smash.gg/tournament/unchi-1-1/events/melee-singles/brackets/392441/736724 UNChi 1.1]||September 8th, 2018||1st||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|The Script 2}}||February 16th-17th, 2019||17th||7th||{{Sm|DrLobster}} | |||
|} | |} | ||
edits