9,346
edits
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Fight Pitt 8}}||April 7th, 2018||33rd||17th||{{Sm|Mew2Queen}} | |{{Trn|Fight Pitt 8}}||April 7th, 2018||33rd||17th||{{Sm|Mew2Queen}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Super Smash Con 2018}}||August 9th-12th, 2018||97th||33rd||{{Sm|MF Greenthumb}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits