8,334
edits
Line 82: | Line 82: | ||
|- | |- | ||
|[[2GGT: Abadango Saga]]||September 24th, 2016||17th||5th||{{Sm|Mr. ConCon}} | |[[2GGT: Abadango Saga]]||September 24th, 2016||17th||5th||{{Sm|Mr. ConCon}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/mega-smash-mondays-67-feat-abadango-komorikiri/brackets/17958/70861/226178 Mega Smash Mondays #67]||September 26th, 2016||5th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits