20,573
edits
m (→Announced: Kind of a lame name but aight.) |
m (→Specials) |
||
Line 285: | Line 285: | ||
|- | |- | ||
|{{symbol|sf|16px}} ''[https://streetfighter.fandom.com/wiki/Street_Fighter_II:_Yomigaeru_Fujiwara-ky%C5%8D Street Fighter II: Yomigaeru Fujiwara-kyō]''||1995||Ryu, Ken|| | |{{symbol|sf|16px}} ''[https://streetfighter.fandom.com/wiki/Street_Fighter_II:_Yomigaeru_Fujiwara-ky%C5%8D Street Fighter II: Yomigaeru Fujiwara-kyō]''||1995||Ryu, Ken|| | ||
|- | |||
|{{symbol|sth|16px}} ''[https://sonic.fandom.com/wiki/Sonic_Christmas_Blast Sonic Christmas Blast]''||11/24/1996||Sonic|| | |||
|- | |- | ||
|{{symbol|sth|16px}} ''[https://sonic.fandom.com/wiki/Sonic_the_Animation Sonic the Animation]''||1997||Sonic|| | |{{symbol|sth|16px}} ''[https://sonic.fandom.com/wiki/Sonic_the_Animation Sonic the Animation]''||1997||Sonic|| |