9,346
edits
Line 92: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Vivaldi Autumn}}||September 7th-9th 2018||9th||—||— | |{{Trn|Vivaldi Autumn}}||September 7th-9th 2018||9th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Valhalla II}}||January 3rd-7th, 2019||17th||7th||Random-Ness | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits