3,123
edits
Piledrivaaa (talk | contribs) |
Piledrivaaa (talk | contribs) |
||
Line 142: | Line 142: | ||
|- | |- | ||
|[[Showdown: Battle Royale 2]]||September 23rd-24th, 2017||17th||3rd||{{Sm|dyr}} | |[[Showdown: Battle Royale 2]]||September 23rd-24th, 2017||17th||3rd||{{Sm|dyr}} | ||
|- | |||
|[[Little Big House 3]]||October 5th, 2017||7th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits