9,346
edits
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
|[[FAST 1]]||July 17th-20th, 2008||13th||9th||{{sm|Linguini}} | |[[FAST 1]]||July 17th-20th, 2008||13th||9th||{{sm|Linguini}} | ||
|- | |||
|[[Tipped Off 11]]||November 7th-8th, 2015||33rd||9th||{{Sm|FlaminRoy}} | |||
|- | |- | ||
|[[Smash Hut #12]]||June 18th, 2016||7th||—||— | |[[Smash Hut #12]]||June 18th, 2016||7th||—||— |
edits