411
edits
Collaterale2 (talk | contribs) No edit summary |
Collaterale2 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| Glass Joe|| [[File:GlassJoeTrophy3DS.png|75px]] || | | Glass Joe|| [[File:GlassJoeTrophy3DS.png|75px]] || | ||
|- | |||
| Bald Bull || [[File:BaldBullTrophy3DS.png|75px]] || | |||
|- | |- | ||
| Mr. Sandman || [[File:MrSandmanTrophy3DS.png|75px]] || | | Mr. Sandman || [[File:MrSandmanTrophy3DS.png|75px]] || |
edits