4,465
edits
(Added Jeden Donnerstag Reloaded 80) |
(Added Jeden Donnerstag Reloaded) |
||
Line 66: | Line 66: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/jeden-donnerstag-reloaded-80/events/melee-singles/brackets/735625/1183583 Jeden Donnerstag Reloaded #80]||January 23rd, 2020||3rd||—||— | |[https://smash.gg/tournament/jeden-donnerstag-reloaded-80/events/melee-singles/brackets/735625/1183583 Jeden Donnerstag Reloaded #80]||January 23rd, 2020||3rd||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/jeden-donnerstag-reloaded-82/events/melee-singles/brackets/745496/1197154 Jeden Donnerstag Reloaded #82]||February 6th, 2020||2nd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits