4,465
edits
m (Updated French PR rank) |
(Added Massilia Winter Smash 2020) |
||
Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Valhalla III}}||January 9th-13th, 2020||49th||—||— | |{{Trn|Valhalla III}}||January 9th-13th, 2020||49th||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/massilia-winter-smash-2020/events/melee-singles/overview Massilia Winter Smash 2020]||January 18th-19th, 2020||5th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits