2,949
edits
Line 175: | Line 175: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/liquid-crystal-melee-2/events/smash-ultimate/brackets/501292/866208 Liquid Crystal Melee #2]||February 23rd, 2019||4th||—||— | |[https://smash.gg/tournament/liquid-crystal-melee-2/events/smash-ultimate/brackets/501292/866208 Liquid Crystal Melee #2]||February 23rd, 2019||4th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Umebura SP 4}}||August 16th, 2019||129th||—||— | |||
|} | |} | ||