9,346
edits
(→Tournament results: S@X 301 Ultimate) |
(→Super Smash Bros. Melee singles: S@X 301) |
||
Line 691: | Line 691: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/melee-xanadu-300/events/melee-singles/brackets/582930/972808 S@X 300]||May 1st, 2019||28||Jerry||Bobby Big Ballz | |[https://smash.gg/tournament/melee-xanadu-300/events/melee-singles/brackets/582930/972808 S@X 300]||May 1st, 2019||28||Jerry||Bobby Big Ballz | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/melee-xanadu-301/events/melee-singles/brackets/586926/978107 S@X 301]||May 8th, 2019||20||Bobby Big Ballz||Jerry | |||
|} | |} | ||
edits