2,594
edits
(added Randolph Thespis Klauwd III for April Fools.) |
|||
Line 609: | Line 609: | ||
|style="background-color:#dfdfdf;"|{{Head|Villager|g=SSBU|s=24x24px}} | |style="background-color:#dfdfdf;"|{{Head|Villager|g=SSBU|s=24x24px}} | ||
|style="text-align:left"|{{symbol|ac|24px}}{{uv|Animal Crossing}} | |style="text-align:left"|{{symbol|ac|24px}}{{uv|Animal Crossing}} | ||
|- | |||
|style="text-align:left"|[[Waluigi]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|style="background-color:#dfdfdf;"|[[File:WaluigiHeadSSBU.png|24x24px}} | |||
|style="text-align:left"|{{symbol|castlevania|24px}}{{uv|Castlevania}} | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:left"|[[Wario]] | |style="text-align:left"|[[Wario]] |
edits