5,865
edits
Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
|[https://challonge.com/rwpdmu6n Karisuma FINAL]||November 3rd, 2018||33rd||—||— | |[https://challonge.com/rwpdmu6n Karisuma FINAL]||November 3rd, 2018||33rd||—||— | ||
|- | |||
|[https://challonge.com/ixqnuf3c Amphisbaena Cup #9]||November 14th, 2018||2nd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits