2,995
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 130: | Line 130: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/smash-power-9-62/events/melee-singles/brackets/187478 Smash @ Power 9 #62]||December 28th, 2017||5th||—||— | |[https://smash.gg/tournament/smash-power-9-62/events/melee-singles/brackets/187478 Smash @ Power 9 #62]||December 28th, 2017||5th||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/friday-night-turnip-82/events/melee-singles/brackets/188137 Friday Night Turnip 82]||December 29th, 2017||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits