5,620
edits
Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
|17th||{{Sm|lloD|USA}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | |17th||{{Sm|lloD|USA}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|17th|||||| | |17th|||||| | ||
Line 69: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
|17th||{{Sm|Nintendude|USA}}||{{Head|Ice Climbers|g=SSBM|s=16px}}|| | |17th||{{Sm|Nintendude|USA}}||{{Head|Ice Climbers|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|17th||{{Sm|Ryan Ford|Canada}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |- | ||
|25th||{{Sm|Lucky|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |25th||{{Sm|Lucky|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| |
edits