5,865
edits
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
|[https://smashboards.com/threads/school-is-in-session-3-results-full-results-updated.286292/ School is in Session 3]||September 11th, 2010||17th||25th||{{Sm|ITT}} | |[https://smashboards.com/threads/school-is-in-session-3-results-full-results-updated.286292/ School is in Session 3]||September 11th, 2010||17th||25th||{{Sm|ITT}} | ||
|- | |||
|[https://smashboards.com/threads/school-is-in-session-6-road-to-apex-results-thread-brackets-up-d.311446/ School is in Session 6]||September 3rd-4th, 2011||33rd||9th||{{Sm|TKbro}} | |||
|} | |} | ||
edits