5,865
edits
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
|[[MLG Raleigh 2010]]||August 27th-29th, 2010||33rd||13th||{{sm|Kel}} | |[[MLG Raleigh 2010]]||August 27th-29th, 2010||33rd||13th||{{sm|Kel}} | ||
|- | |||
|[https://smashboards.com/threads/school-is-in-session-5-results-thread.305200/ School is in Session 5]||June 11th-12th, 2011||—||2nd||Kel | |||
|} | |} | ||
edits