9,655
edits
Line 29: | Line 29: | ||
|[[Viva La Smashtaclysm]]||November 10th-11th, 2007||33rd||—||— | |[[Viva La Smashtaclysm]]||November 10th-11th, 2007||33rd||—||— | ||
|- | |- | ||
|[[Cincinnati Smash Revival Biweekly]]||August | |[[Cincnnati Smash Revival Biweekly]]||June 28, 2014||3rd||3rd||Overswarm | ||
|- | |||
|[[Cincinnati Smash Revival Biweekly]]||July 12th, 2014||3rd||—||— | |||
|- | |||
|[[Cincinnati Smash Revival Biweekly]]||August 16th, 2014||4th||3rd||Overswarm | |||
|- | |||
|[[Cincinnati Smash Revival Biweekly]]||August 31st, 2014||2nd||1st||{{Sm|Overswarm}} | |||
|} | |} | ||