1,121
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 338: | Line 338: | ||
|- | |- | ||
|{{flag|USA}} {{Trn|Cirque Du CFL 3}}||March 9th-10th||224||{{Sm|SHADIC|USA}}||{{Head|Corrin|g=SSBU|s=16px}} | |{{flag|USA}} {{Trn|Cirque Du CFL 3}}||March 9th-10th||224||{{Sm|SHADIC|USA}}||{{Head|Corrin|g=SSBU|s=16px}} | ||
|- | |||
|{{flag|USA}} '''{{Trn|Collision 2024}}'''||March 15th-17th||714||{{Sm|Sparg0|Mexico}}||{{Head|Cloud|g=SSBU|s=16px}} | |||
|} | |} | ||
Line 350: | Line 352: | ||
|{{Sm|Miya|Japan|p=Honshu}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}||5 ||9 ||14 | |{{Sm|Miya|Japan|p=Honshu}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}||5 ||9 ||14 | ||
|- | |- | ||
|{{Sm|Sparg0|Mexico}}||{{Head|Cloud|g=SSBU|s=16px}}{{Head|PyraMythra|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Byleth|g=SSBU|s=16px}}|| | |{{Sm|Sparg0|Mexico}}||{{Head|Cloud|g=SSBU|s=16px}}{{Head|PyraMythra|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Byleth|g=SSBU|s=16px}}||8 ||5 ||13 | ||
|- | |- | ||
|{{Sm|Tweek|USA}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Wario|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Pokemon Trainer|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Wolf|g=SSBU|s=16px}} ||4 ||6 ||10 | |{{Sm|Tweek|USA}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Wario|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Pokemon Trainer|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Wolf|g=SSBU|s=16px}} ||4 ||6 ||10 |
edits