33,122
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 114: | Line 114: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|ITSUKUSHIMA 2}}||October 21st-22nd, 2023||33rd / 201||—||— | |{{Trn|ITSUKUSHIMA 2}}||October 21st-22nd, 2023||33rd / 201||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Hyogo Prefecture Super Smash Bros. Tournament 2}}||November 5th, 2023||13th / 96||—||— | |||
|} | |} | ||
edits