29
edits
No edit summary |
PurpleFire8 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|HRingurinn 2023}}||August 12th-13th, 2023||2nd / 38||1st / 10||{{Sm|TheSiike}} | |{{Trn|HRingurinn 2023}}||August 12th-13th, 2023||2nd / 38||1st / 10||{{Sm|TheSiike}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Tech Republic VII}}||November 3rd-5th, 2023||97th / 266||—||— | |||
|} | |} | ||
edits