33,152
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 90: | Line 90: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|AKATSUKI ~KU~}}||July 22nd, 2023||2nd / 96||—||— | |{{Trn|AKATSUKI ~KU~}}||July 22nd, 2023||2nd / 96||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|KOWLOON 7}}||August 26th, 2023||17th / 298||—||— | |||
|} | |} | ||
edits