4,497
edits
Line 197: | Line 197: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Frosty Faustings XV 2023}}||February 3rd-5th, 2023||1st||—||— | |{{Trn|Frosty Faustings XV 2023}}||February 3rd-5th, 2023||1st||—||— | ||
|- | |||
|'''{{Trn|Tipped Off 14: Resurgence}}'''||June 3rd-4th, 2023||2nd / 65||—||— | |||
|} | |} | ||
edits