33,401
edits
Line 103: | Line 103: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|MaesumaHIT Champion Series 3}}||November 12th, 2022||7th||—||— | |{{Trn|MaesumaHIT Champion Series 3}}||November 12th, 2022||7th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Ignite 2}}||November 19th, 2022||—||2nd||Billy | |||
|} | |} | ||
edits