5,688
edits
Line 107: | Line 107: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Panda Cup Online Qualifier: Mexico 2}}{{OnlineIcon}}||August 14th, 2022||3rd||—||— | |{{Trn|Panda Cup Online Qualifier: Mexico 2}}{{OnlineIcon}}||August 14th, 2022||3rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Panda Cup Online Qualifier: Mexico 3}}{{OnlineIcon}}||August 27th, 2022||9th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits