102
edits
Line 188: | Line 188: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/melee-at-epic-181/events/melee-singles Melee at Epic 181]||March 13th, 2022||1st||—||— | |[https://smash.gg/tournament/melee-at-epic-181/events/melee-singles Melee at Epic 181]||March 13th, 2022||1st||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/melee-at-epic-182/events/melee-singles Melee at Epic 182]||March 20th, 2022||1st||—||— | |||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/stomptown-5/event/melee-singles/overview Stomptown #5]||March 26th, 2022||5th||1st||Aura | |[https://smash.gg/tournament/stomptown-5/event/melee-singles/overview Stomptown #5]||March 26th, 2022||5th||1st||Aura | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/melee-at-epic-184/events/melee-singles Melee at Epic 184]||April 10th, 2022||1st||—||— | |||
|} | |} | ||
edits