33,581
edits
m (→{{forwiiu}}) Tag: Mobile edit |
m (→Super Smash Bros. Ultimate: lost to rido and fuwa) |
||
Line 78: | Line 78: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Seibugeki 9}}||November 7th, 2021||25th||—||— | |{{Trn|Seibugeki 9}}||November 7th, 2021||25th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Seibugeki 10}}||May 3rd, 2022||65th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits