33,401
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 115: | Line 115: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Hirosuma 18}}||March 12th, 2022||9th||—||— | |{{Trn|Hirosuma 18}}||March 12th, 2022||9th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Hirosuma 19}}||April 9th, 2022||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits