33,581
edits
Line 104: | Line 104: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Fukuoka Smash Brothers}}||November 13th, 2021||13th||—||— | |{{Trn|Fukuoka Smash Brothers}}||November 13th, 2021||13th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|CreationMyth}}||December 4th, 2021||4th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits