5,447
edits
Line 182: | Line 182: | ||
|- | |- | ||
|[https://challonge.com/SSB3_Brackets Sale Smash Bro #3]||September 21st, 2019||1st||—||— | |[https://challonge.com/SSB3_Brackets Sale Smash Bro #3]||September 21st, 2019||1st||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|BIT BANG Ultimate}}||September 28th, 2019||9th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits