9,346
edits
Line 95: | Line 95: | ||
|- | |- | ||
|[[Super Smash Con 2016]]||August 11th-14th, 2016||—||5th||{{Sm|ANTi}} | |[[Super Smash Con 2016]]||August 11th-14th, 2016||—||5th||{{Sm|ANTi}} | ||
|} | |} | ||
Line 274: | Line 272: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GENESIS 6}}||February 1st-3rd, 2019||49th||—||— | |{{Trn|GENESIS 6}}||February 1st-3rd, 2019||49th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Full Bloom 5}}||March 23rd-24th, 2019||13th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits