3,769
edits
NessMaster69 (talk | contribs) |
NessMaster69 (talk | contribs) |
||
Line 47: | Line 47: | ||
!Place!!Name!!Character(s)!!Name!!Character(s)!!Earnings | !Place!!Name!!Character(s)!!Name!!Character(s)!!Earnings | ||
|- | |- | ||
|1st|||||||||| | |1st||{{Sm|Mikeray4|USA}}||{{Head|Snake|g=SSBB|s=16px}}||{{Sm|Hinkage|USA}}||{{Head|Meta Knight|g=SSBB|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|2nd|||||||||| | |2nd||{{Sm|Pelca|USA}}||{{Head|Wario|g=SSBB|s=16px}}{{Head|Falco|g=SSBB|s=16px}}||{{Sm|JoeST|USA}}||{{Head|Meta Knight|g=SSBB|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|3rd|||||||||| | |3rd||{{Sm|Luigisama|USA}}||{{Head|Luigi|g=SSBB|s=16px}}||{{Sm|Figy|USA}}||{{Head|Snake|g=SSBB|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|4th||{{Sm|Justinian|USA}}||{{Head|Snake|g=SSBB|s=16px}}||{{Sm|Azazel|USA}}||{{Head|Olimar|g=SSBB|s=16px}}|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits